کد خبر : 17 | 322 views | تاریخ انتشار : ۱۷ , مرداد, ۱۳۹۶ | ساعت ۱۴:۴۳ | Print This Post Print This Post

توصیه های حفاظتی به کارکنانباسمه تعالی

 

 پرسنل گرامی :

 انسان مهمترین سرمایه در راه تحقق اهداف سازمانهاست  زیرا  منابع فیزیکی ، مالی و طبیعی بدون دخالت انسان نقشی ایفا نخواهد کرد. بنابراین حفظ سلامت منابع انسانی سازمان از هرگونه تهدید های درونی و  نفوذی در رسیدن به اهداف سازمانی بسیار اهمیت دارد.

 حراست دانشگاه در راستای حفظ سلامت منابع انسانی توصیه هایی را جهت آگاهی بحضور ارائه می نماید.

 ۱-حفظ شأن و منزلت دانشگاه آزاد اسلامی در سطح جامعه ، رسالت اصلی  کارکنان  است که از اعضاء خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی به شمار می روند. که با تلاش هر بیشتر می توان از این مهم پاسداری          نمود.

۲- از آنجا که تکریم ارباب رجوع در روایات ائمه معصومین(ع) سفارش گردیده است خوشرویی ، خویشتن داری و تقویت روحیه انتقاد پذیری می تواند در تکریم مراجعین موثر باشد.

۳-در صورت بروز هرگونه حوادث غیر مترقبه ، ضمن حفظ خونسردی و آرامش از مهمترین مقدمات به شمار می رود در مرحله بعد انتظامات دانشگاه را مطلع نمایید.

رسیدگی به هر نوع حادثه با همکاری شما سریع تر صورت خواهد پذیرفت

۴-در صورتی که خارج از ساعات اداری و یا تعطیلات ، قصد ورود به دانشگاه را دارید نسبت به اخذ مجوز از مسئولین مربوطه و اطلاع به دفتر حراست اقدام نمایید.

 ۵-در هنگام خروج از محل کار نسبت به خاموش نمودن وسایل برقی ، روشنایی و بستن دربها و پنجره ها اقدام نمایید.

۶-در صورت مشاهده رفت و آمد های سوال برانگیز ، وجود اشیاء مشکوک و هرگونه اقدام خلاف و غیر قانونی که امنیت و سلامت محیط را تهدید می نماید سریعاً به دفتر حراست و انتظامات اطلاع دهید.

۷-از ارائه اطلاعات طبقه بندی شده اعم از مکاتبات ، مشخصات فردی افراد ، شماره تلفن و …. به افراد غیر مرتبط و ناشناس که ممکن از با عناوین جعلی به شمار مراجعه نمایند خودداری نمایید.

۸-توصیه می شود ضمن هوشیاری در خصوص فعالیت فرقه ضاله ، ادیان نو ظهور یا جرایات انحرافی در صورت مواجه شدن با مبلغان و یا القاء کنندگان افکار مذکور مراتب را به این دفتر گزارش فرمایید.

۹-شایان توجه است که بر اساس بخشنامه های دانشگاه آزاد اسلامی دریافت و اعطاء هرگونه هدیه ، کادو ، سوغات ، شیرینی و یا عناوین مشابه در دانشگاه ممنوع می باشد.

 ۱۰-در صورت سفر به خارج از کشور جهت سیاحت و زیارت و …. قبل از سفر و پس از آن با مراجعه حضوری مراتب را به اطلاع این دفتر برسانید.

مطالعه راهنمای حفاظتی و امنیتی سفرهای خارج از کشور موجب امتنان است.

انتهای پیام